.

.

poniedziałek, 20 maja 2013

Pierwsze koty za płoty...

Witam!

Mamy dziś piękny słoneczny poranek, ciekawe czy prognozy na popołudnie się sprawdzą i przyjdą burze. Oby nie, bardzo ich nie lubię..

Jak wcześniej wspominałam, mam zamiar nauczyć się haftu xxx. Poczyniłam więc pierwsze zakupy i zabrałam się do roboty. Postanowiłam zrobić metryczki moich córek. Na razie powstała metryka Julki, myślę, że jak na pierwszy kontakt z haftem nie wyszło źle...

 Misiek trochę kwadratowy, ale następnym razem będzie lepiej...;-)

A w ogrodzie... Niedługo wielkie BUUUM!!!


Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego poniedziałku!

wtorek, 14 maja 2013

Dobre rady mile widziane!

Kochane!

Tym razem zwracam się do osób, które zajmują się haftem krzyżykowym. Mam zamiar wyhaftować poduszeczkę do przyszłego wózeczka, taką z imieniem i datą urodzenia. Nie mam jednak zielonego pojęcia o ty co potrzebuję na start. I tu prośba do Was, doświadczonych koleżanek, o rady, co powinnam kupić żeby zacząć. A może ktoś ma na zbyciu taki "zestaw startowy"... Chętnie odkupię lub wymienię na coś z moich rzeczy.  Czekam na porady i propozycje!

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Nadrabiam!

Witajcie!

Ostatnio u mnie cisza. Robótkowo też nie najlepiej ponieważ dostałam zlecenie na inną robotę, która nie za bardzo mi idzie, ale muszę ją skończyć.

Jakiś czas temu zostałam poproszona o zrobienie dwóch szkatułek z motywem HK.
Prezentują się tak:

Kielich, który zrobiłam jako pamiątkę I Komunii Św. został wypełniony cukierkami i wręczony małemu "komuniście";-)To by było na tyle. Na razie nic nowego się nie pojawi. Mam ochotę popleść ale wiem, że muszę skończyć to co zaczęłam, a idzie mi jak krew z nosa...

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!!

czwartek, 9 maja 2013

Żyję...

Witajcie wieczorową porą!

Śpieszę donieść, że jestem, żyję... choć tego nie widać....
Niestety nawał pracy i rozleniwiająca pogoda nie pomaga w prowadzeniu bloga...
Już niedługo nadrobię zaległości, obiecuję!

Pozdrawiam wszystkich gorąco!!!